Projekty EU

V roku 2020 - 2021 získala firma UTOPY Fashion s.r.o. podporu z Európskych štrukturálnych a investičných fondov, realizovanú skrz Operačný program Praha - pól rastu SR a čerpanú cez prvú výzvu Špecializovaných voucherov (Č CZ.07.1.02 / 0.0 / 0.0 / 16_027 / 0000607).

Pomoc bola poskytnutá firme utopí Fashion s.r.o. v rámci voucheru na kreatívne služby, ktoré sa týkajú projektov na vytvorenie nového eshope utopí vrátane jazykových mutácií pre SK, HU, RO, tvorby komunikačných a marketingových kampaní a ich trojmesačné správu, vytvorenie a zavedenie týchto kampaní v už spomínaných krajinách. Ďalej bola poskytnutá dotácia na výrobu videí a fotografií, ktoré budú použité pre propagáciu a marketingové účely firmy tak v ČR tak zahraničí.

Účelom a cieľom poskytnutej pomoci sú: navýšenie celkových príjmov firmy a zlepšenie prezentácie utopí Fashion. Očakávaným výstupom v rámci voucheru na kreatívne služby sú: vytvorenie funkčného eshope UTOPY Fashion vrátane jazykových mutácií, tvorbu komunikačných a marketingových kampaní, vytvorenie produktových a brand videí, vytvorenie produktových a lookbokových fotografií.

Projekty vytvorené v rámci Špecializovaných voucherov firmy utopí Fashion s.r.o. sú spolufinancovaný Európskou úniou.

 

  praha

 

EU

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie