178 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Objavte svoj štýl!

Vstať, obliecť si legíny, hodiť na seba mikinu a vybrať si k outfitu tie správne doplnky... Činnosť, ktorá sa môže zdať monotónna, ale nie, keď ide o oblečenie UTOPY. Či sa vám to páči alebo nie, osobitý a originálny vzhľad týchto štýlových kúskov vás jednoducho zdvihne zo stoličky a dodá vám energiu. A nielen vás. Vaše okolie z vás nemôže spustiť oči. Ale pozor! Musíme vás varovať, tento štýl nie je pre sivé myši. Je pre ženy, ktoré vedia, čo je to sofistikovanosť, a ktoré nič nezastaví.

#ShowMore#

Oblečenie pre každé vaše ja

Milujete výrazné farby rovnako ako my?
Nechajte sa očariť našou ponukou - farebné mikiny a pestré legíny s originálnymi vzormi od českých návrhárov si vás získajú na prvý pohľad.

Záleží vám na kvalite?

Objavte najlepšie certifikované materiály na českom trhu. Kvalitné mikiny a legíny Utopy si zamilujete.

Pohodlie je pre vás na prvom mieste?

Mikiny a legíny s vysokým pásom a elegantným strihom vám zaručia úplný komfort a pohodlie pri akomkoľvek pohybe.

Ste práve športovo založené dievča?

Aj pre vás máme v Utopii skvelý výber. Športové mikiny a športové legíny vhodné na atletiku, loptové športy a outdoorové aktivity.

Okolie vás nazýva módnou ikonou a vy si užívate pozornosť? 

Nuž, našli ste tú správnu značku. Čakajú na vás mikiny s potlačou a legíny s potlačou s originálnymi vzormi, ktoré zaujmú.

Aké je oblečenie značky UTOPY?

Univerzálne! 3d mikiny, originálne mikiny, dámske športové mikiny, štýlové mikiny, fitness legíny, legíny na cvičenie, legíny na jogu, módne legíny, originálne legíny alebo aj legíny na lietanie.